Rekrutacja 2022/23

Chcesz się u nas uczyć? Nic prostszego! Na tej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, aby zostać uczniem pierwszej klasy TEB Liceum.

UWAGA – nie ma nas w naborze elektronicznym. Dlatego, jeśli chcesz się do nas zapisać, uzupełnij nasze podanie o przyjęcie do szkoły!

Podanie o przyjęcie do naszego liceum i szczegółowy harmonogram rekrutacji znajdują się poniżej (przeczytaj także warunki rekrutacji).
Już teraz możesz zapisać się w sekretariacie szkoły/online, a później uzupełnić pozostałe dokumenty. Z uwagi na aktualną sytuację w kraju i na świecie, związaną z COVID-19, dokumenty możesz dostarczyć w formie elektronicznej na maila oddziału – bialystok@teb-edukacja.pl

ZAPISZ SIĘ ONLINE

Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i opowie o dalszych krokach rekrutacji.

Podanie o przyjęcie do szkoły

Regulamin rekrutacji

Harmonogram rekrutacji

Aby się u nas uczyć powinnaś / powinieneś:

•  po zakończeniu roku szkolnego dostarczyć pozostałe dokumenty (patrz poniżej)

Przy przyjęciu do szkół bierzemy pod uwagę:

• wyniki egzaminów ósmoklasisty
  • średnia z ocen z klasy ósmej
  • ocena z zachowania
  • kolejność zgłoszeń
  • dodatkowo punktowane są świadectwo ukończenia szkoły z wyróżnieniem i szczególne osiągnięcia wymienione na świadectwie ukończenia szkoły.

W przypadku liczby zgłoszonych kandydatów przekraczających liczbę dostępnych miejsc, w pierwszej kolejności będą przyjmowane osoby, które uzyskają najwyższą liczbę punktów i dostarczą komplet wymaganych dokumentów.

od 149 do 249