Liceum Ogólnokształcące TEB Edukcja we Wrocławiu

poznaj naszą szkołę

Poznaj wszystkie informacje dotyczące naszej szkoły i dowiedz się, dlaczego TEB Liceum Wrocław to dobry wybór na przyszłość.

Wybierz swoją klasę!

Zobacz jakie ZAINTERESOWANIA możesz rozwijać w TEB LICEUM!

Dowiedz się, jakie dodatkowe zajęcia oferuje nasza szkoła. Sprawdź jak wyglądają lekcje i sale w których będziesz się uczyć. Jakie będziesz mieć perspektywy zawodowe i możliwości dalszej edukacji. Tutaj znajdziesz też wszystkie dokumenty potrzebne, aby się zapisać.

Dołącz do nas!

Od TEB LO dzieli Cię tylko kilka prostych kroków! Sprawdź, jak do nas dołączyć.

Sprawdź, jak możesz zapisać się do TEB Liceum Wrocław. Na stronie znajdziesz informacje o warunkach przyjęcia, wymaganych dokumentach i poszczególnych krokach w procesie rekrutacji.

foto-wideo

Zobacz, jak wygląda LICEUM od środka!

Ciekawi Cię, jak wyglądają sale i pracownie, jaki mamy sprzęt? W tym dziale nie tylko obejrzysz zdjęcia ze szkolnych wydarzeń, imprez czy konkursów, ale także filmiki nakręcone i zmontowane przez naszych uczniów.