wyniki rekrutacji 2022/23

Rekrutacja 2022/23 zakończona.
Gratulujemy wszystkim, którzy rozpoczęli naukę w TEB Liceum!
Jeżeli chciałabyś/chciałbyś zmienić swoją aktualną szkołę średnią na TEB Liceum, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z sekretariatem szkoły – dane adresowe znajdziesz w zakładce KONTAKT.

REKRUTACJA 2023/24 ROZPOCZNIE SIĘ W GRUDNIU,
ale już teraz możesz zostawić do siebie kontakt -> https://www.liceum.teb.pl/liceum/kontakt/

Aby się u nas uczyć powinnaś/ powinieneś:

• dostarczyć wydruk z systemu Vulcan (dostępny na platformie edukacyjnej)
  • po zakończeniu roku szkolnego dostarczyć pozostałe dokumenty (patrz poniżej)

• zaświadczenie lekarskie potwierdzające brak przeciwwskazań do kształcenia w danej klasie (jeśli jest wymagane – informacji udzieli sekretariat)

koszty i opłaty