Foto & wideo

TEB Liceum to nowa-stara szkoła na mapie Koszalina. Stara, ponieważ znasz ją od lat pod nazwą Computer College. Nowa, ponieważ otworzyliśmy TEB Technikum, a w LO teraz do klas mundurowych dodajemy nowe profile. Zobacz, jakie atrakcje organizujemy dla uczniów TEB Techników / CC, w których również będziesz mogła / mógł wziąć udział.

Zobacz, jak nasi uczniowie z klasy wojskowej spędzają czas na Zielonej Szkole – w programie: gra terenowa, ognisko, basen, strzelnica, tor przeszkód i inne atrakcje.

Zobacz jak nasi uczniowie spędzają czas na Zielonej Szkole – w programie: quiz, gra terenowa, ognisko, rowery, tyrolka, ścianka, a także warsztaty związane z kierunkiem kształcenia: fotograficzne, weterynaryjne, design thinking (dla technika informatyka) oraz z pierwszej pomocy.

Video relacja z IV Ogólnopolskich Mistrzostw TEB Techników w Piłce Halowej, które odbyły się 13-15 marca 2019 r. w Częstochowie.

Making of sesji foto „Zostań twarzą TEB Technikum 2020”, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Gnieźnie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Gdyni, Wrocławiu, Opolu, Wałbrzychu, Częstochowie i Olsztynie.