Rekrutacja 2022/23

Chcesz się u nas uczyć? Nic prostszego! Na tej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, aby zostać uczniem pierwszej klasy TEB Liceum.

Podanie o przyjęcie do naszego liceum i szczegółowy harmonogram rekrutacji znajdują się poniżej (przeczytaj także warunki rekrutacji).

Już teraz możesz zapisać się w sekretariacie szkoły/online, a później uzupełnić pozostałe dokumenty. Z uwagi na aktualną sytuację w kraju i na świecie, związaną z COVID-19, dokumenty możesz dostarczyć w formie elektronicznej na maila oddziału – nowy-sacz@teb-edukacja.pl

ZAPISZ SIĘ ONLINE

Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i opowie o dalszych krokach rekrutacji.

Podanie o przyjęcie do szkoły

Regulamin rekrutacji

Harmonogram rekrutacji

Aby się u nas uczyć powinnaś/ powinieneś:

• dostarczyć wydruk z systemu Vulcan (dostępny na platformie edukacyjnej)
  • po zakończeniu roku szkolnego dostarczyć pozostałe dokumenty (patrz poniżej)

• zaświadczenie lekarskie potwierdzające brak przeciwwskazań do kształcenia w danej klasie (jeśli jest wymagane – informacji udzieli sekretariat)