Foto & wideo

TEB Liceum to nowa-stara szkoła na mapie Rybnika. Stara, ponieważ znasz ją od lat pod postacią TEB Technikum czy szkół policealnych. Nowa, ponieważ będzie to drugi nabór do liceum ogólnokształcącego z klasami profilowanymi. Zobacz, co organizujemy dla naszych uczniów w liceum, w czym również będziesz mogła / mógł wziąć udział! 🙂

Jesteście ciekawi, jak wyglądała sesja foto z finalistami konkursu „Zostań twarzą TEB Liceum”? Obejrzyjcie making of z baaardzo intensywnego dnia, który został podzielony aż na trzy ekipy foto-video! Sesja odbyła się w Poznaniu, dziękujemy za przyjazd uczniom z: Częstochowy, Gdańska, Gdyni, Jeleniej Góry, Koszalina, Opola, Poznania.

Tak bawią się uczniowie szkół TEB w ramach zielonych szkół. Basen, strzelanie z łuku, warsztaty zawodowe czy tor przeszkód, to tylko część atrakcji, która czeka na nich podczas wyjazdu. Relacja została nakręcona w Zakościelu.

Zobacz jak nasi uczniowie spędzają czas na Zielonej Szkole – w programie: quiz, gra terenowa, ognisko, rowery, tyrolka, ścianka, a także warsztaty związane z kierunkiem kształcenia: fotograficzne, weterynaryjne, design thinking (dla technika informatyka) oraz z pierwszej pomocy.

Making of sesja zdjęciowa „Zostań Twarzą TEB Techników 2021”!  W tym roku na planie gościliśmy aż 13 uczniów TEB Techników z: Gdyni, Gliwic, Jastrzębia Zdroju, Kielc, Krakowa, Leszna, Piotrkowa Trybunalskiego, Poznania, Radomia.

Making of sesji foto „Zostań twarzą TEB Technikum 2020”, w której wzięli udział nasi uczniowie z oddziałów w: Gnieźnie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Gdyni, Wrocławiu, Opolu, Wałbrzychu, Częstochowie i Olsztynie.

Video relacja z IV Ogólnopolskich Mistrzostw TEB Techników w Piłce Halowej, które odbyły się 13-15 marca 2019 r. w Częstochowie.