Rekrutacja 2024/25

Chcesz się u nas uczyć? Nic prostszego! Na tej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, aby zostać uczniem pierwszej klasy TEB Liceum.

UWAGA – nie ma nas w naborze elektronicznym. Dlatego, jeśli chcesz się do nas zapisać, uzupełnij nasze podanie o przyjęcie do szkoły!

Podanie o przyjęcie do naszego liceum i szczegółowy harmonogram rekrutacji znajdują się poniżej (przeczytaj także warunki rekrutacji).
Już teraz możesz zapisać się w sekretariacie szkoły/online, a później uzupełnić pozostałe dokumenty (np.  dostarczyć w formie elektronicznej na maila oddziału – warszawa@teb-edukacja.pl).

ZŁÓŻ PODANIE

Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i opowie o dalszych krokach rekrutacji.

Podanie o przyjęcie do szkoły

Harmonogram rekrutacji

Aby się u nas uczyć powinnaś / powinieneś:

•  po zakończeniu roku szkolnego dostarczyć pozostałe dokumenty (patrz poniżej)

Przy przyjęciu do szkół bierzemy pod uwagę:

• kolejność zgłoszeń
  • ocenę z zachowania (zastrzegamy możliwość odrzucenia podań z oceną naganną)
  • Dyrektor szkoły może podjąć decyzję o przeprowadzeniu z kandydatem i jego  rodzicami rozmowy kwalifikacyjnej w szczególności w zakresie oceny jego predyspozycji zawodowych lub z kandydatami nie posiadającymi świadectwa polskiej szkoły.

W przypadku liczby zgłoszonych kandydatów przekraczających liczbę dostępnych miejsc, w pierwszej kolejności będą przyjmowane osoby, które możliwie jak najszybciej dostarczą komplet wymaganych dokumentów oraz uzyskają pozytywny wynik rozmowy kwalifikacyjnej.

• 1 zdjęcie legitymacyjne