Drzwi otwarte – program

Już 29 maja w godzinach 10:00-15:00 szeroko otwieramy dla Was swoje drzwi!  Dowiedz się więcej, co dla Ciebie przygotowaliśmy! 🙂

TEBoska GRA – jak wziąć w niej udział?

• Gra TEBoska odbędzie się w poniedziałek 29 maja 2023 w godzinach od 10:00 do 15:00. Rejestracja uczestników do godziny 14:00.
  • Gra TEBoska jest przeznaczona dla uczniów klas 8 szkół podstawowych. Aby wziąć udział, musisz podać nam swoje imię, nazwisko, nazwę i siedzibę Twojej szkoły oraz klasę, do której uczęszczasz. Te dane zapiszemy na Twojej karcie do gry. Kartę do gry otrzymasz po przyjściu na Drzwi Otwarte TEB w punkcie rejestracji.
  • Do gry możesz dołączyć na 2 sposoby:
    • Jeżeli chcesz przyjść ze swoją klasą – powiedz o tym wychowawcy, wychowawca zgłosi was do gry. Prosimy, aby wychowawcy dokonali zgłoszenia klas do 26 maja 2023 r. tel. 18 57144 90 lub mail nowy-sacz@teb.pl
    • Jeżeli chcesz przyjść indywidualnie lub z przyjaciółmi, po prostu przybywaj 🙂

Co Cię czeka?

W Grze TEBoskiej będziesz brać udział w konkurencjach (zadaniach). Jeżeli wykonasz je prawidłowo, zdobywasz punkty. Gdy zgarniesz maksymalną ilość punktów, zdobędziesz tytuł MISTRZA Gry TEBoskiej, przygarniesz dyplom i atrakcyjne nagrody.

Jeżeli w Grze weźmie udział więcej osób z Twojej szkoły/klasy – możecie się zgłosić jako drużyna (pytajcie o to swojego wychowawcy). Drużyna musi liczyć 4 osoby. Ta drużyna, której zawodnicy zdobędą najwięcej punktów (średnia) wygrywa, zdobywa sławę i chwałę oraz puchar 😊

Oto konkurencje:

1.   Wejdź do świata w chmurze dzięki naszej sali „IT LAB” – wylosuj i wykonaj zadanie .

2.   Poczuj się jak na prawdziwym IEM-ie w naszej sali „ESPORT LAB’’

3.   Obudź w sobie wodze fantazji i kreatywności w sali „DESING STUDIO”

4.   Odkryj fascynujący świat zwierząt w sali „VET LAB”

5.   Udowodnij wszystkim, jaki z Ciebie poliglota w sali „LANG LAB”

6.   Wykonuj i planuj zdjęcia jak profesjonaliści w sali „PHOTO LAB”

7.     Pokaż, na co cię stać (ale nie jeden raz) w sali „FITNESS ROOM”

8.     Zanurz się w świecie kosmetyków w sali „BEAUTY LAB”

9.     Pokaż pracę prawdziwego dziennikarza w sali „VLOG LAB”

10.  Zobacz świat Sherlocka Holmesa od wewnątrz w sali „CRIME LAB”

11.  Bo FUN musi być! Sprawdź się w zadaniach „FUN LAB”

12.  Zobacz świat fotografii otworkowej w naszym „CAMERA OBSCURA LAB”

A jako drużyna czeka na Was:

• Zadanie: „ROZWAL TO!” – cztery Pinaty – one nie mogą przetrwać!
  • Zadanie: „FREE FALL” – grawitacja? A kto by się tym przejmował! Udowodnijcie, że to was nie dotyczy i wejdźcie w nasze progi specjalnym tanecznym krokiem.

Zadanie: „KTO TAK DRZE KOTA” – czyli wyzwanie KARAOKE

a… jest jeszcze ZADANIE EKSTRA!

Dodatkowo, jeżeli masz ochotę, podczas imprezy bierz telefon, kamerę i rób wideo relację! Wrzuć dzieło na swój profil na FCB lub INSTA z oznaczeniem naszej szkoły. Ta relacja, która najbardziej nam się spodoba, zostanie nagrodzona dodatkową ekstra nagrodą! (koniecznie oznacz swoją relację : na fb: @TEB Liceum i Technikum Nowy Sącz a na INSTA: @teb_liceum_technikum_nowysacz)

…i czekają ekstra NAGRODY!

Bilety na koncert Sary James (w ramach Sądeckiej Jesieni Kulturalnej),  gadżety TEB, karty podarunkowe TK-MAX akcesoria gamingowe MSI, dyplomy, puchary