PAKIET NA START

Zapisz się do TEB i zgarnij pakiet benefitów!

Wybór najlepszej szkoły średniej to prawdziwe wyzwanie. Na pilskim rynku edukacyjnym warto zwrócić uwagę na Liceum i Techniku TEB Edukacja, gdzie zgodnie z hasłem przewodnim „fun&nauka – zawsze razem” nauczyciele przekazują uczniom wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności. Jako jedyna sieć szkół prywatnych w Polsce TEB Edukacja może pochwalić się tak szeroką grupą międzynarodowych partnerów edukacyjnych, m.in. Microsoft, Canon czy Inglot.

Lepiej poznać szkołę i kadrę pomogą organizowane niebawem Drzwi Otwarte. Pierwsze wydarzenie odbędzie się 15 kwietnia, kolejne 27 maja w budynku przy ul. Śródmiejskiej 16. Na kandydatów będzie czekać wiele informacji dotyczących nauki, ale także masa atrakcji. W tym konkurs, w którym do wygrania będą hulajnoga elektryczna, tablet oraz smartwatch!

Będzie to też świetna okazja do tego, by zapisać się do Technikum lub Liceum TEB – a warto się pospieszyć, bo od 12 kwietnia do 3 czerwca, każda osoba, która na taki krok się zdecyduje, otrzyma specjalny pakiet benefitów.

1. zestaw podręczników do klasy I do przedmiotów ogólnokształcących (j. polski, matematyka, historia, fizyka, chemia, geografia, biologia, informatyka), wskazanych przez nauczyciela szkoły
2) bluza z logo szkoły
3) Tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite 32GB Wi-Fi SM-T220 lub tablet Lenovo TAB M8 4th Gen (TB300FU) 3/32GB WiFi szary, lub inny model o podobnych parametrach i przedziale cenowym (550-700 zł brutto)

Sprawdź szczegółowe informacje w regulaminie!

Regulamin promocji