IV Ogólnopolski Konkurs Reklamowy TEB_AD

IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS REKLAMOWY TEB_AD

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu reklamowego TEB_AD! Lubisz kręcić filmiki, rysować, a może tworzysz hasła reklamowe lub projektujesz własne rzeczy? Wybierz swoją kategorię (lub wszystkie trzy!), na zgłoszenia czekamy do 12 czerwca.

„FILMIK REKLAMOWY”

„TAPETA NA PULPIT”

„TEBOWA KOSZULKA”

• Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów TEB Technikum, TEB Liceum i Computer College w Koszalinie
  • Szczegóły dotyczące każdej kategorii znajdziesz w regulaminie i w dole strony (ale nie omijaj regulaminu!)
  • Możesz zgłosić jedną pracę w dowolnej kategorii. Nagradzamy każdą kategorię osobno!
  • Jeden uczeń = jedna praca w jednej kategorii

Ważne! Przeczytaj regulamin i wszystkie wymogi odnoście parametrów technicznych prac konkursowych! Pamiętaj także, aby wypełnić załączniki (wizerunki, RODO, sami rozumiecie 😉

Regulamin konkursu oraz załącznik do uzupełnienia

Paczka z logotypami i grafikami

Do 12 czerwca na adres konkurs@technikum.pl wyślij nam zdjęcia oraz informacje:

• imię i nazwisko
  • miasto, w którym się uczysz
  • skan / zdjęcie uzupełnionego załącznika z regulaminu!
  • i oczywiście pracę konkursową

UWAGA:

• Filmy / Grafika powyżej 3MB, z uwagi na ograniczenia skrzynki odbiorczej, powinny zostać wysłane poprzez wetransfer.com lub umieszczone w chmurze. Na maila konkursowego należy wysłać tylko i wyłącznie link oraz skany zgłoszeń.

NAGRODY:

• I miejsce – karta prezentowa do wybranego sklepu* o wartości 300 zł
  • II miejsce – karta prezentowa do wybranego sklepu* o wartości 250 zł
  • III miejsce – karta prezentowa do wybranego sklepu* o wartości 200 zł
  • wyprodukowanie najlepszego projektu koszulki
  • publikacja filmików w mediach społecznościowych szkół TEB

Szczegóły dot. nagród znajdziesz w regulaminie. Osobno nagradzamy każdą kategorię – możesz więc wygrać nawet trzy karty!

*UWAGA: Konkurs skierowany jest do wszystkich uczennic i uczniów TEB Techników, TEB Liceów i Computer College w Koszalinie kształcących się dowolnych kierunkach/profilach, posiadający status ucznia szkół TEB Edukacja w okresie od dnia rozpoczęcia konkursu do dnia opublikowania wyników konkursu, tj. od dnia 25.04.2023 r. do dnia 16.06.2023 r.

1. Konkurs rozstrzygany będzie w trzech osobnych kategoriach i polega na:
    A) wykonaniu krótkiego filmiku reklamującego:
    – konkretny kierunek z oferty technikum (np. filmik dotyczący tylko Technika weterynarii) lub profil klasy w TEB Liceum pokazujący jak wygląda nauka na kierunku/profile (mile widziane pokazane zajęcia praktyczne!)

Pod „filmikiem reklamowym” rozumiemy:
– obraz minimum 13 sek., max 29 sekund
– nakręcony w pionie w formacie 9:16
– format avi, mp4, mkv, mov lub inny
– min rozdzielczość 1080×1920, min. 25kl/s (nie kompresujemy filmów wysyłając je np. przez Messengera)

UWAGA: filmik nie może być zmontowany w aplikacji typu IG czy Tik Tok (i podobne), nie może mieć naniesionych żadnych znaków wodnych aplikacji, nie może być skompresowany przez te aplikacje. Filmik nie może zawierać plików dźwiękowych lub graficznych należących do innych artystów, z wyjątkiem tych na licencji CC0.

Film, z uwagi na ograniczenia skrzynki odbiorczej, powinien zostać wysłany poprzez wetranfer.com lub umieszczony w chmurze. Na maila konkursowego należy wysłać tylko i wyłącznie link oraz skany zgłoszeń.

B) Wykonania tapety na pulpit (desktop):
– Liczymy na Waszą kreatywność – możecie rysować, zrobić zdęcie i je ciekawie obrobić (albo i nie), przygotować coś w Photoshopie lub innym programie! Jedyny wymóg to taki, aby na grafice znalazło się logo TEB Technikum i/lub TEB Liceum. Pakiet logotypów będzie można ściągnąć ze strony konkursowej

Pod tematem pracy rozumiemy:
– Grafikę 1920×1080 px
– format jpg, png, tif
– UWAGA: grafika musi być przygotowana samodzielnie i poza logotypem TEB Technikum / TEB Liceum i innymi udostępnionymi grafikami, nie może zawierać zdjęć / obrazów z banków zdjęć typu Adobe.stock.com
UWAGA2: Pamiętajcie o tym, że na tej grafice docelowo pojawią się ikonki, dlatego też całość po ustawieniu musi być przygotowana tak, aby na te ikonki było miejsce i były one czytelne.

Grafika powyżej 3MB, z uwagi na ograniczenia skrzynki odbiorczej, powinna zostać wysłana poprzez wetranfer.com lub umieszczona w chmurze. Na maila konkursowego należy wysłać tylko i wyłącznie link oraz skany zgłoszeń.

C) Zaprojektowania TEBowej koszulki:
– Liczymy na Waszą kreatywność – możecie taką koszulkę narysować, na koszulce może być własnoręczna grafika albo Wasze zdjęcie. Może też być HASŁO – jeśli akurat grafika nie jest Waszą mocną stroną! Jedyny wymóg to taki, aby na koszulce znalazło się logo TEB Technikum i/lub TEB Liceum (mogą oba!). Pakiet logotypów będzie można ściągnąć ze strony konkursowej.

Wymagania:
– Wizualizacja koszulki (format jpg, png, tif, pdf)
– Dozwolone kolory koszulek: czarny, szary, biały, czerwony (technikum) i niebieski (liceum).
– Nadruk / grafika muszą zostać zaprojektowane tak, aby nie dotykały szwów, czyli muszą być oddalone o 1 cm wszędzie tam gdzie idzie nitka – rękawki, boki, ramiona, ściągacze.

UWAGA: projekt koszulki musi być przygotowany samodzielnie i poza logotypem TEB Technikum i/lub TEB Liceum nie może zawierać zdjęć / obrazów z banków zdjęć typu Adobe.stock.com