Bezpłatne zimowe warsztaty dla uczniów

EDYCJA 2024!

Spotkanie z nami to możliwość zdobycia nowych umiejętności, rozwijania pasji i talentów oraz mnóstwo zabawy, bo wiedza to prawdziwy FUN. Nasi nauczyciele pokażą Ci, że nauka jest kluczem do sukcesu- a najlepiej ta, połączona z pasją!

Będziesz pracować na profesjonalnym sprzęcie i odkrywać tajniki najciekawszych kierunków na rynku edukacyjnym pod okiem prawdziwych specjalistów.

Wszystkie warsztaty są bezpłatne i możesz wybrać, ten który interesuje Cię najbardziej! Warsztaty skierowane są do uczniów klas 8 szkół podstawowych, tych zainteresowanych nauką w liceum lub technikum.

Nie czekaj, liczba osób na każdy warsztat jest ograniczona- decyduje kolejność zgłoszeń!

Lista miast nie jest jeszcze zamknięta! Co kilka dni dodajemy kolejne miasta!