Bezpłatne webinaria e-sportowe

Serdecznie zapraszamy na trzy bezpłatne webinaria e-sportowe!

Będziesz mięć okazję zapoznania się z tajnikami gaming prosto od profesjonalistów! Nie możesz tego przegapić!

18 maja

godz. 15:00

„Administrowanie turniejami”

Zajęcia poprowadzą:

Michał Gibadło i Tymoteusz Cierzan

Tymoteusz: Współzałożyciel 3league.gg, uczeń 3 klasy Technika informatyka w TEB Gdynia. W esporcie odnalazł połączenie swoich pasji – sportowej i informatycznej. Odpowiada za prowadzenie projektów, przygotowuje i tworzy systemy oraz oprogramowanie wykorzystywane przy transmisjach na żywo, administracji rozgrywek oraz realizacji in-game. Poza esportem fan żeglarstwa i wieloletni zawodnik Kadry Narodowej Polski.

Michał: Współzałożyciel 3league.gg, absolwent gdyńskiego TEBu. Esport to jego pasja, doskonale czuje się w tym środowisku i wie jak zaplanować wydarzenie, które spełni oczekiwania zawodników oraz kibiców. Odpowiada za koordynację projektów oraz realizację transmisji live. Interesuje się realizacją telewizyjną, przenosi wiele schematów z tradycyjnej TV i łączy je z tymi już obecnie wykreowanymi w esporcie.

Całość będzie połączona z Q&A na końcu.

20 maja

godz. 15:00

„Codzienny warsztat i higiena pracy zawodowców”

Zajęcia poprowadzi

Bartosz 'bejott’ Jakubowski

Profesjonalny zawodnik esportowy w grze FIFA, gdzie swoje pierwsze duże sukcesy zdobywał już w FIFIE12, zdobywając tytuł Mistrza Polski. Od początku swojej kariery utrzymuje się w ścisłej czołówce najlepszych graczy w kraju, wielokrotnie rywalizował w międzynarodowych turniejach z najlepszymi zawodnikami z całego świata. Bartek poza profesjonalną rywalizacją regularnie streamuje oraz rozwija swój kanał na Youtubie. Obecnie reprezentuje barwy Wisły All iN! Games Kraków oraz Alsen Team.

Opowie na co zwracać uwagę w analizie gry, jak to przekładać na grę zespołu. Całość będzie połączona z Q&A na końcu.

22 maja

godz. 15:00

„Analiza gry”

Zajęcia poprowadzi:

Kuba „Kubik” Kubiak

Ekspert, trener CS:GO, który w swojej karierze współpracował z legendarnym polskim zespołem Virtus.Pro. Obecnie prowadzi projekt szkoleniowy ARRMY, którego zadaniem jest znalezienie młodych talentów. Kuba pełni również rolę komentatora esportowego, będąc jednym z najbardziej szanowanych komentatorów w Polsce, ma okazję komentować największe turnieje w CS:GO.

Całość będzie połączona z Q&A na końcu.

Uzupełnij krótki formularz, dzięki któremu skontaktujemy się z Tobą i prześlemy Ci link do webinarium!

(jeśli nie dostałaś/eś maila z linkiem, zanim wyślesz ponownie formularz, sprawdź najpierw spam)

Administratorem danych osobowych jest TEB Edukacja sp. z o. o., al. Niepodległości 2, 61-874 Poznań. Dane osobowe przetwarzane będą w celu uczestnictwa w turnieju. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody celem przetwarzania będą również działania marketingowe. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawienia w każdym czasie